Náš portál spolupracuje s poptávkovým serverem poptavej.cz. Jedná se o jeden z největších poptávkových serverů v České republice, spoluprací s tímto portálem můžeme zaručit kvalitu, rychlé nabídky a výběr z mnoha kvalitních dodavatelů prací.

Pomocí našeho portálu šetříme poptávajícím čas a peníze. Jako poptávající můžete poptat téměř jakékoliv služby a přitom mít jistotu, že ušetříte až 30 % z běžných cen. Nižší ceny jsou výsledkem principu nabídky a poptávky. Zároveň můžete vybírat z více dodavatelů a vybrat si toho, který vám vyhovuje nejvíce.

Jak správně zadat poptávku?

1.) Hlavním pilířem poptávky je její popis. Buďte konkrétní, ať vám uživatelé, kteří poptávku čtou mohou udělat vhodnou nabídku.

• Klikněte na zadat poptávku zdarma
• Vyplňte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, email, telefon)
• Do podrobné specifikace zadejte co poptáváte a nebojte se rozepsat. Dodavatel prací potřebuje vědět obsah poptávané práce, termín provedení, místo provedení a mnoho dalších informací. Vypište opravdu vše, co vás napadne. Můžete tak ušetřit námahu sobě i dodavateli.
• Až budete mít podrobný popis poptávky, stačí ji odeslat ke zpracování

2.) Nyní náš partner poptávku zpracuje

• telefonicky, či e-mailem si ověří vaši poptávku
• vaši poptávku zpracují tak, aby ji mohli odeslat dodavatelům
• dle typu poptávky odešle vhodným dodavatelům

Ověření poptávek probíhá telefonicky nebo e-mailem, protože jenom tak je zaručeno, že se poptávka dostane ke správným řemeslníkům.
Na telefon, který jste zadali do poptávkového formuláře přijde oznámení o rozeslání poptávky dodavatelům.
Abyste viděli, jak se s vaší poptávkou pracuje. Na e-mail zadaný do poptávky přijde seznam všech obeslaných dodavatelů.

3.) První nabídky od dodavatelů prací obdržíte zpravidla do několika hodin. Pravděpodobně vás také budou kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, pro upřesnění poptávky.

Nakonec si můžete vybrat dodavatele, který vám nejvíce vyhovuje.

  • Zhotovení strojních omítek

Jakou vybrat strojní omítku a jak probíhá realizace?

Strojní omítky jsou moderní a rychlý způsob, jak provést vrchní krycí vrstvu zdí, stěn a stropů pro přípravu na jejich finální úpravu (malba, fasáda a další). Strojní omítky vytváří rovný a hladký povrch. Tento

  • zaměření základových pasů

Jak zaměřit základové pasy při stavbě rodinného domu?

Před vyhloubením základových pasů vás čeká jejich zakreslení na pozemek, aby bagrista věděl, kde je má vyhloubit. V článku vám ukážeme, co budete potřebovat k zakreslení a jak správně postupovat, abyste se vyhnuli chybám.

  • Hloubka základových pasů

Jak na výkop základových pasů při stavbě domu?

Při kopání základových pasů poprvé uvidíte velikost vašeho budoucího domu. Budete si moci projít jednotlivé místnosti a představit si, jak v domě bydlíte. Při stavbě domu vás čeká trnitá cesta, na konci které bude

Získejte nabídky od firem

ve vašem okolí, do vašeho e-mailu během několika hodin.