Náš portál spolupracuje s poptávkovým serverem poptavej.cz. Jedná se o jeden z největších poptávkových serverů v České republice, spoluprací s tímto portálem můžeme zaručit kvalitu, rychlé nabídky a výběr z mnoha kvalitních dodavatelů prací.

Pomocí našeho portálu šetříme poptávajícím čas a peníze. Jako poptávající můžete poptat téměř jakékoliv služby a přitom mít jistotu, že ušetříte až 30 % z běžných cen. Nižší ceny jsou výsledkem principu nabídky a poptávky. Zároveň můžete vybírat z více dodavatelů a vybrat si toho, který vám vyhovuje nejvíce.

Jak správně zadat poptávku?

1.) Hlavním pilířem poptávky je její popis. Buďte konkrétní, ať vám uživatelé, kteří poptávku čtou mohou udělat vhodnou nabídku.

• Klikněte na zadat poptávku zdarma
• Vyplňte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, email, telefon)
• Do podrobné specifikace zadejte co poptáváte a nebojte se rozepsat. Dodavatel prací potřebuje vědět obsah poptávané práce, termín provedení, místo provedení a mnoho dalších informací. Vypište opravdu vše, co vás napadne. Můžete tak ušetřit námahu sobě i dodavateli.
• Až budete mít podrobný popis poptávky, stačí ji odeslat ke zpracování

2.) Nyní náš partner poptávku zpracuje

• telefonicky, či e-mailem si ověří vaši poptávku
• vaši poptávku zpracují tak, aby ji mohli odeslat dodavatelům
• dle typu poptávky odešle vhodným dodavatelům

Ověření poptávek probíhá telefonicky nebo e-mailem, protože jenom tak je zaručeno, že se poptávka dostane ke správným řemeslníkům.
Na telefon, který jste zadali do poptávkového formuláře přijde oznámení o rozeslání poptávky dodavatelům.
Abyste viděli, jak se s vaší poptávkou pracuje. Na e-mail zadaný do poptávky přijde seznam všech obeslaných dodavatelů.

3.) První nabídky od dodavatelů prací obdržíte zpravidla do několika hodin. Pravděpodobně vás také budou kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, pro upřesnění poptávky.

Nakonec si můžete vybrat dodavatele, který vám nejvíce vyhovuje.

Získat nabídky zdarma

Čím podbít střechu?

Každá střecha s přesahem, ať už u stavby domu nebo rekonstrukce, vyžaduje podbití. Jak už je ve stavebnictví zvykem, i podbití můžete provést několika způsoby, které ovlivňují náročnost na montáž i investici. Způsoby montáže

  • Novostavba před fasádou

Zděný dům nebo dřevostavba?

Není nad klasiku              Většina lidí při stavbě volí klasickou osvědčenou metodu zděného cihlového domu. Zděný systém má totiž v našem prostředí dlouholetou tradici a dřevostavby jsou pro konzervativní Čechy stále spíše novinkou. V

Jak velkou nádrž na dešťovou vodu?

Při rozhodování o způsobu zachytávání dešťové vody přichází mnoho otázek. Kam nádrž umístit, jaký bude mít tvar nebo z jakého bude materiálu? Všechny otázky spojuje jedna zásadní, jak velkou nádrž udělat? Z jak velké

Získejte nabídky od firem

ve vašem okolí, do vašeho e-mailu během několika hodin.
Chci zadat poptávku