Poptejte více řemeslníků jednou poptávkou

„Oslovili jsme řemeslníky, kteří odvedli skvělou práci na domě našeho známého. Ale žádný z nich nemá čas, aby pracoval na naší stavbě.“ Podobně bohužel mluví mnoho lidí, kterým se nedaří najít šikovné řemeslníky, ať už na stavbu, rekonstrukci nebo drobné práce.

Na našem portálu oslovíte firmy z vašeho regionu. Firmy, které odpoví na vaši poptávku mají čas ji realizovat. Zároveň jsou to prověřené firmy, které mají kladné recenze na jejich realizace.

Jak vyplnit poptávkový formulář?

Čím lépe Vaši poptávku připravíte, tím více a konkrétnějších nabídek dostanete. Navíc se vyhnete delší zbytečné komunikaci mezi Vámi a dodavatelem.

Na co byste neměli v poptávce zapomenout?

  • Dostatek informací je klíčový– Tvorba poptávky je jednoduchá ale čím více informací uvedete tím konkrétnější nabídky dostanete. K tvorbě poptávky můžete přidat spoustu informací, které jsou užitečné pro to, aby oslovení dodavatelé mohli vypracovat vhodné řešení, který by přesně splnilo vaše požadavky. Čím lepší Vaše poptávka bude, tím lepší a konkrétnější nabídky dostanete.
  • Rozsah prací– Zkuste podrobně popsat co od dodavatele v rámci realizace vaší poptávky očekáváte. Čím lépe svoji poptávku popíšete tím kvalitnější nabídky dostanete.
  • Termín dodání– Do kdy potřebujete mít poptávku hotovou? Toto je jedna z nejdůležitějších informací.
  • Rozpočet– Jaký je váš rozpočet? Kolik peněz máte na tento úkol alokován?

[eois_form key=“test21757″]