Fotovoltaické elektrárny na klíč

Nyní se státní dotací 200 000 Kč

Jaká řešení nejčastěji instalujeme?

S baterií

Nashromážděte si elektřinu do baterií na pozdější využití

S tepelným čerpadlem

Přebytky elektřiny pohání TČ, které ohřívá užitkovou a topnou vodu

S ohřevem TUV

Přebytky elektřiny jsou využity na ohřev užitkové vody

Sleva 30 000 Kč
na montáž fOTOVOLTAIKY

Získejte slevu 30 000 Kč na montáž a nabíjecí stanici na elektromobil zdarma

Téměř 7 000 realizací po celé ČR

Průběh spolupráce včetně proplacení dotace

1.

Kontaktujeme vás

Do 3 dnů od odeslání poptávky vás kontaktuje náš obchodně technický specialista. Představí vám řešení, která by se u vás dala realizovat. Domluví si s vámi termín osobní schůzky, abyste se spolu na vše podívali osobně.

2.

Osobní schůzka

Ve sjednaný termín za vámi přijede pracovník, který se s vámi spojil telefonicky. Prohlédne si místo instalace a probere s vámi všechny detaily a individuální požadavky.

3.

Nabídka na míru

Do 2 pracovních dnů vám zašleme jasnou a férovou nabídku. Protože bude udělaná na míru, zohledníme v ní typ střešní krytiny a navrhneme nejlepší umístění panelů.

4.

Podpis smlouvy

V klidu si nabídku projdete a doptejte se nás, pokud vám nebude vše jasné. Po odsouhlasení nabídky připravíme návrh smlouvy s přehledným rozpočtem. Po podpisu smlouvy se okamžitě pouštíme do práce.

5.

Čas na dotaci

Vytvoříme dokumentaci pro žádost o dotaci, kterou za vás také vyřídíme.

6.

Instalace fotovoltaiky

Instalaci provádí naši zkušení montážníci. Běžná instalace trvá 1 – 3 dny. Chlapi vám po instalaci vše vysvětli a vyzkouší s vámi funkčnost. Ukáží vám také aplikaci pro chytré telefony.

7.

Revize a připojení k distribuční síti

Do 14 dnů přijede revizní technik, který provede revizi celé soustavy. Po něm přijede ještě technik od distributora elektřiny, který vás připojí do sítě.

8.

Vyplacení dotace

Hned po připojení do sítě odešleme vše důležité k proplacení dotace. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

Pohled na šikmou střechu s fotovoltaickými panely

Jakou mám jistotu, že na fotovoltaiku dostanu dotaci?

Zajistit úspěšné zažádání i vyplacení dotace na fotovoltaickou elektrárnu se nám podaří téměř vždy. Problematický průběh může nastat pouze v případě, že nesplňujete podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám nebo když se vámi uvedené informace ukážou jako nepravdivé.

Naši zkušení a informovaní specialisté s vámi podmínky dotačního programu do detailu proberou. Nemusíte se tedy obávat, že jim neporozumíte. Poradíme vám, co pro splnění podmínek dotace učinit a budeme vám po celou dobu nápomocni.