Jak fungují poptávky na RychláPoptávka.cz?

Náš portál spolupracuje s poptávkovým serverem poptavej.cz. Jedná se o jeden z největších poptávkových serverů v České republice, spoluprací s tímto portálem můžeme zaručit kvalitu, rychlé nabídky a výběr z mnoha kvalitních dodavatelů prací.

Pomocí našeho portálu šetříme poptávajícím čas a peníze. Jako poptávající můžete poptat téměř jakékoliv služby a přitom mít jistotu, že ušetříte až 30 % z běžných cen. Nižší ceny jsou výsledkem principu nabídky a poptávky. Zároveň můžete vybírat z více dodavatelů a vybrat si toho, který vám vyhovuje nejvíce.

Jak správně zadat poptávku?

1.) Hlavním pilířem poptávky je její popis. Buďte konkrétní, ať vám uživatelé, kteří poptávku čtou mohou udělat vhodnou nabídku.

• Klikněte na zadat poptávku zdarma
• Vyplňte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, email, telefon)
• Do podrobné specifikace zadejte co poptáváte a nebojte se rozepsat. Dodavatel prací potřebuje vědět obsah poptávané práce, termín provedení, místo provedení a mnoho dalších informací. Vypište opravdu vše, co vás napadne. Můžete tak ušetřit námahu sobě i dodavateli.
• Až budete mít podrobný popis poptávky, stačí ji odeslat ke zpracování

2.) Nyní náš partner poptávku zpracuje

• telefonicky, či e-mailem si ověří vaši poptávku
• vaši poptávku zpracují tak, aby ji mohli odeslat dodavatelům
• dle typu poptávky odešle vhodným dodavatelům

Ověření poptávek probíhá telefonicky nebo e-mailem, protože jenom tak je zaručeno, že se poptávka dostane ke správným řemeslníkům.
Na telefon, který jste zadali do poptávkového formuláře přijde oznámení o rozeslání poptávky dodavatelům.
Abyste viděli, jak se s vaší poptávkou pracuje. Na e-mail zadaný do poptávky přijde seznam všech obeslaných dodavatelů.

3.) První nabídky od dodavatelů prací obdržíte zpravidla do několika hodin. Pravděpodobně vás také budou kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, pro upřesnění poptávky.

Nakonec si můžete vybrat dodavatele, který vám nejvíce vyhovuje.

  • Jak vytyčit dům pomocí stavebních laviček

Jak vytyčit dům pomocí stavebních laviček

S přesným zaměřením a umístěním stavebních laviček pomůže stavebníkovi geodet, který pomocí své Totální stanice přenese všechny míry na lavičky. Chtěli bychom ale upozornit na základní úskalí, která stavebníka při stavbě laviček čekají. Stavební lavičky

  • Vytyčení domu geodetem

Vytyčení domu geodetem

Vytyčení domu na pozemek, je stavební etapa, ve které se i svépomocný stavebník neobejde bez služeb geodeta. Geodet přesně vytyčí, kde bude dům na pozemku stát. Co bude stavebník k vytyčení domu potřebovat? Výkres základů

  • Jak provést skrývku ornice

Jak se provádí skrývka ornice

Skrývka ornice patří mezi první úkony, které na stavebníka čekají po získání stavebního povolení, před započetím prací na základové desce domu. Jedná se o terénní úpravu půdy v místech, kde bude stát nový dům.

Získejte nabídky od firem

ve vašem okolí, do vašeho e-mailu během několika hodin.